Biz Kimiz

Papeleks ticaret platformu, Avrupa ve Asya'da hızla büyüyen şirket, şu anda bir milyondan fazla müşterisine 1000'in üzerinde enstrüman portföyünü sunuyor.

Vizyonumuz

Papeleks, gelecekteki büyümeyi sağlamak için iyi konumlandırılmış, güçlü bir temel oluşturmuştur. Papeleks stratejik öncelikleri farklılaşmaya önem verir. Bu sebeple de hedefimiz insanların kolayca ve değişik yöntemlerle kripto para alışverişini sağlamaktır.

Hedeflerimiz

1. Kripto Para Alışveriş Erişimini Kolaylaştırmak

Ana hedefimiz müşterilerimizin kolayca ve farklı yöntemlerle kripto para alışverişine erişimini sağlamak. Bu konudaki ilk ve en önemli adımımız ise Papeleks ATM’lerini Kıbrıs ve Türkiye’nin tüm şehirlerinde aktif halde kullanımını sağlamak.

2. Aktif Müşterilerimizin Memnuniyeti ve Yeni Müşteriler Kazanmanın Sürekliliği

Papeleks’in kendini pazarlama şekli, mevcut pazarların ve potansiyel yeni yetki alanlarındaki yeni müşteri artışı, arkasındaki büyümeye güç olmuştur ve oluşturmaya devam edecektir.

Bu yenilikçi pazarlama girişimleri, Papeleks veri analizi araçları ve özel algoritmalar temelinde müşteri edinme harcamalarının izlenmesi ve kontrol edilmesi, hedef pazarlama kaynaklarını kullanmasını ve oldukça etkili pazarlama kampanyaları geliştirmesini sağlar.

3. İşlem Platformundaki Aktif Müşterilerden İşlem Hacmini Artırmak

Papeleks sürekli yenilikçiliği, sınıfının en iyisi kullanıcı deneyimi ve geniş ürün sunumu, aktif müşterilerin işlem platformunda artan aktivitesinin temel unsurlarıdır Papeleks.com‘un inovasyona devam eden vurgusu, müşterilerin arzu ettikleri gibi, yüksek profilli hisse senetleri gibi yeni araçları piyasaya sürmede ilk pazarlar arasında olmayı sağlayacaktır.

Mevcut Bölgelerdeki Pazar Payını Arttırın ve Yeni Bölgelere Doğru Genişlemek

Papeleks.com teklifinin mevcut olduğu yetki alanlarında pazar payını arttırmayı ve şu anda müşterisi bulunmayan yeni bölgelere girerek ve özellikle de bu ülkelerden yeni müşteriler edinmeye odaklanarak, coğrafi erişimini zaman içinde genişletmeyi hedeflemektedir.

4. Yenilik, Araştırma ve Geliştirme (“Ar-Ge”) Alanında Liderliği Sürdürmek

Papeleks, kuruluşundan bu yana teknolojik üstünlüğü ve inovasyon sürekliliğini ön planda tutmuştur. Şirket, sadık ve bağlı bir müşteri tabanı oluşturmaya devam etme stratejisinin bir parçası olarak yeni ve yenilikçi finansal araçlar geliştirme ve kullanma gereğini anlamaktadır.

Papeleks, sektöründe mobil yenilik ve müşteri memnuniyeti konusunda endüstri lideri olmayı hedeflemektedir.

5. Finansal performansı daha da artırmak için işletme modelimizi optimize etmeye devam etmek

Pazarda devam eden yatırım ve geliştirme, Papeleks’in yeni müşterileri, verimli ve düşük maliyetli bir şekilde edinme kabiliyetini daha da arttırmasını sağlayacaktır.

Papeleks, pazarınlarda fiziksel bir varlığa ihtiyaç duymadan yeni coğrafyalara açılmasını sağlar ve bu da coğrafi erişimini artırmak için gereken sermayeyi mevcut bulundurmaktadır.

Misyonumuz

Papeleks, teknoloji ve yeniliğe öncülük etmeye devam ederken 1 numaralı küresel kripto para sağlayıcısı olmak, yeni ve mevcut müşterileri sürekliliğini sağlamak, her müşteriye aşağıdakiler de dahil olmak üzere dünya genelinde ki herhangi bir finansal ürününü, etkin bir şekilde ticaret yapma yeteneğini kazandırma çabası göstermektedir: Paylar, ETF'ler, Endeksler, Emtialar ve Para Birimleri.

Papeleks çok varlıklı bir ticaret platformudur. Geniş kapsama alanımız İngiltere, ABD, Avrupa ve Asya borsalarını içerir.

Müşterilerimize optimum ticaret platformu sağlamak için, uluslararası bankalarının birçoğu ile güçlü yürütme ilişkileri kurduk. Bu ilişkiler, artan müşterilerimize, daha iyi fiyatlara ve daha iyi uygulamalara sahip olmanın avantajlarını sunar. Müşteriler aynı zamanda ticaret platformumuza PC'den Mac'e, iPhone ve Android akıllı telefonlarına ve tabletlerine kadar birden fazla cihaz üzerinden bağlanabilirler.

Papeleks İnanıyor Ki;

Şeffaflık - Müşterilerimize tam olarak ne aldıklarını ve ne için para ödediklerini net olarak ortaya koyuyoruz.

Profesyonellik - Ürünümüz, güvenli ve kesintisiz ticaret sağlayan gelişmiş güvenlik ile tasarlanmıştır.

İnsan Tarafı -Binlerce üyesi olan Papeleks, dinamik bir programcı grubu tarafından işletilmektedir. Kendinize güvenin, davranışınızı değiştirmeyin ve ilerlemeye devam edin.

Müşterilerle İletişim ve İstenmeyen Yaklaşımlar

Papeleks ile iletişim kurmak için müşterilerin “İletişim” sayfasındaki formu doldurmaları gerekir. Talep Formunun sunulmasının ardından, Papeleks’in cevabı doğrudan Talep Formunda belirtilen müşterinin e-posta adresine e-posta ile gönderilecektir.

Yalnızca papeleks.com’un etki alanından gelen e-postalar, Papeleks’in yasal e-posta iletişimidir. Papeleks’in olduğunu iddia eden diğer e-postaların sahte olduğu kabul edilir.

İletişim

Papeleks Teknoloji A.Ş.

DESTEK E-MAIL: destek@papeleks.com